KONTAKTAI

UAB Alsotana salonai Pardavimų skyriai (projektavimas, komerciniai pasiūlymai, sutartys, konsultacija)

Salonas Vilniuje Salonas Alytuje Kaunas
  • Lukšio g. 32, Vilnius LT-09108
  • (Domus Galerija, II aukštas)
  • Darbo laikas:
  • I-V 10.00-19.00
  • VI 10.00-18.00
  • Pramonės g. 35C, Alytus
  • Darbo laikas:
  • I-V 8.00-17.00
  • Vilniaus skyriaus vadovas
  • Linas Strumskas
  • Mobilusis 8 680 999 93
  • El. paštas linas@alsotana.lt
  • Dizainerė
  • Iveta Mikelionienė
  • Mobilusis 8 671 333 80
  • El. paštas iveta@alsotana.lt
  • Projektų vadovė
  • Asta Poderytė
  • Mobilusis 8 670 888 41
  • El. paštas asta@alsotana.lt
  • Dizainerė
  • Rita Reičiūnienė
  • Mobilusis 8 671 433 38
  • El. paštas rita@alsotana.lt
Gamyba Alytuje
  • Pramonės g. 35C, Alytus
  • Tel. 8 315 432 09
  • Mobilusis 8 618 438 38
  • El. paštas info@alsotana.lt
  • I-V 8.00-17.00
  • Gamybos vadovas
  • Saulius Mickevičius
  • Mobilusis 8 615 407 64
  • El. paštas gamyba@alsotana.lt
  • Direktoriaus pavaduotoja
  • Kristina Kasparavičiūtė
  • Mobilusis 8 618 438 38
  • Telefonas 8 315 727 95
  • El. paštas kristina@alsotana.lt
Paslaugos Alytuje Buhalterija
  • Pjovimas, laminavimas
  • Ernestas Zalanskas
  • Telefonas 8 698 274 08
  • Telefonas 8 315 432 09
  • El. paštas paslaugos@alsotana.lt
  • Prekyba baldine furnitūra Alytuje
  • Ilona Šulcienė
  • Mobilusis 8 616 454 22
  • El. paštas ilona@alsotana.lt

Norite paklausti? Siųskite mums žinutę