NAUDINGI PATARIMAI

virtuves-baldai

VIRTUVĖS REMONTAS. Pagrindinės klaidos: nuo ko pradėti virtuvės remontą?

- 2013 05 31 15:34

Virtuvės dizainas ar interjeras yra ypač svarbus, todėl virtuvės remontą reikia pradėti nuo gero virtuvės baldų projekto!

Plačiau

modernus-virtuves-baldai-4

Patogu kasdien: kaip teisingai suplanuoti virtuvės erdvę?

-

Virtuvė – svarbi vieta namuose, tad joje turi būti itin patogu. Daugeliui šeimų virtuvė yra ne tik valgio gaminimo vieta, bet ir valgomasis. Todėl virtuvės baldų įranga bei jos dizainas yra ypač svarbūs.

Plačiau

ekonominiai-virtuves-baldai-5

Kaip tinkamai pasirinkti virtuvės baldus?

- 2013 05 14 11:29

Virtuvė – viena iš svarbiausių vietų namuose, juk čia praleidžiame daug laiko. Taigi, ši erdvė turėtų būti ne tik patraukli, bet ir funkcionali, komfortiška. Tam, kad būtų pasiekti šie tikslai, būsimo šeimininko pageidavimai labai svarbūs, nes tik individualiai sukurti baldai gali visapusiškai patenkinti lūkesčius.

Plačiau

klasikiniai-virtuves-baldai-9

Virtuvės baldų dizaino tendencijos: kokie virtuvės baldai šiuo metu populiariausi?

-

Virtuvės baldų dizaino tendencijos Kokios jos? Vieniems žmonėms patinka klasikinis stilius, kitiems – modernus. Ši tendencija niekuomet nesikeičia. Tačiau dabar žmonės siekia natūralumo ir klasikos interjere, taigi populiarėja Klasikinio Stiliaus Virtuvės Baldai, taip pat Provanso stilistika, skandinaviškas stilius. Dominuoja šviesios, beveik baltos, spalvos, o taip pat sendinti atspalviai.

Plačiau

Norite paklausti? Siųskite mums žinutę