Patogu kasdien: kaip teisingai suplanuoti virtuvės erdvę?

- 2013 05 31 15:33

modernus-virtuves-baldai-4

Virtuvė – svarbi vieta namuose, tad joje turi būti itin patogu. Daugeliui šeimų virtuvė yra ne tik valgio gaminimo vieta, bet ir valgomasis. Todėl virtuvės baldų įranga bei jos dizainas yra ypač svarbūs.

Planuojant virtuvės baldus būtina atsižvelgti į įrangos išdėstymą. Buitinė technika, plautuvė, spintelės turi būti išdėstyti taip, kad „viskas būtų po ranka“. Patogiai išdėstytose virtuvės baldų apatinėse spintelėse reikėtų numatyti kuo daugiau stalčių ar metalinių krepšių (pageidautina ne dalinai, bet pilnai ištraukiamus), kuriuos atidarius galima matyti visą spintelės turinį. Todėl, kad taip jūs lengvai pasieksite betkurioje virtuvės baldų vietoje padėtą daiktą.

Ruošdami maistą, jūs turite padaryti kuo mažiau judesių: pasilenkimų, pritūpimų, žingsnių. Virtuvės baldų darbo zonas pageidautina apšviesti papildomais šviesos šaltiniais, tvirtinamais po pakabinamomis spintelėmis.

Geras virtuvės baldų bei visos virtuvės įrangos suplanavimas padės jums nepavargti, pajausti tikrą maisto gaminimo malonumą. Modeliuodami virtuvės baldus, mes nesiorientuojame į standartus, o tiesiog stengiamės įgyvendinti Jūsų įsivaizduojama projektą už gerą kainą. Taip pat nepamirškite, kad virtuvės interjeras turi derėti su kitais likusiais gyvenamojo būsto baldais.