Kaip tinkamai pasirinkti virtuvės baldus?

- 2013 05 14 11:29

ekonominiai-virtuves-baldai-5

Virtuvė – viena iš svarbiausių vietų namuose, juk čia praleidžiame daug laiko. Taigi, ši erdvė turėtų būti ne tik patraukli, bet ir funkcionali, komfortiška. Tam, kad būtų pasiekti šie tikslai, būsimo šeimininko pageidavimai labai svarbūs, nes tik individualiai sukurti baldai gali visapusiškai patenkinti lūkesčius.

Norėdami teisingai pasirinkti baldą, užduokite klausimus pardavėjui: kokios pagrindinės medžiagos naudojamos planuojamų įsigyti baldų gamybai, kokios jų savybės, kokią furnitūrą geriau naudoti ir t.t. Lengviau apsispręsti padeda įmonės dizaineris. Specialistams pasiūlyti tinkamiausią sprendimą kur kas paprasčiau, jei žmonės į artimiausią saloną atvyksta turėdami patalpos planą, išmatavimus. Su klientu aptariamas stilius, medžiagos, baldų mechanizmai, jis gauna naudingų patarimų, kaip tinkamai panaudoti erdves. Ir tik tuomet specialistai sukuria pirminį projektą.

Taigi, iš pradžių kiekvienas pirkėjas turėtų peržvelgti informaciją internete ir maždaug apsispręsti, kokio stiliaus baldų jis norėtų savo namuose. Pasiruošimas prieš pradedant derinti baldus paprastas: orentaciniai patalpos išmatavimai, norima montuoti buitinė technika, iškarpos, kopijos, eskizai, virtuvės baldų pavyzdžiai, kurie pirkėjo manymu jam patinka. Tuomet atvykstate pas mus į konsultaciją, kurios metu aptarsime naudojamas medžiagas, stilių, mechanizmus, patarsime kaip naudingai išnaudoti erdves, suderintam laikui padarysime pirminį projektą.

„Alsotana“ specialistai, dirbantys visoje Lietuvoje, pagal individualius užsakymus gamina ne tik virtuvės, bet ir kitus korpusinius baldus. Jie pataria rinktis kokybišką furnitūrą – taupyti renkantis virtuvę nepatartina, nes ji tarnaus ne vienerius metus. Kokybiškos medžiagos ne tik palengvins darbą virtuvėje, bet ir padės kur kas geriau „įdarbinti“ erdves. Įmonės salonus rasite Vilniuje, Kaune ir Alytuje.