Virtuvės baldų dizaino tendencijos: kokie virtuvės baldai šiuo metu populiariausi?

- 2013 05 14 11:28

klasikiniai-virtuves-baldai-9

Virtuvės baldų dizaino tendencijos Kokios jos? Vieniems žmonėms patinka klasikinis stilius, kitiems – modernus. Ši tendencija niekuomet nesikeičia. Tačiau dabar žmonės siekia natūralumo ir klasikos interjere, taigi populiarėja Klasikinio Stiliaus Virtuvės Baldai, taip pat Provanso stilistika, skandinaviškas stilius. Dominuoja šviesios, beveik baltos, spalvos, o taip pat sendinti atspalviai.

Modernaus stiliaus virtuvėse dabar populiarios ramios, pastelinės, žemės spalvos. Iš modernios virtuvės baldų gamybos beveik išnyko ryškios spalvos, kurios anksčiau buvo labai populiarios.

Pastebime, kad žmonės ypač vertina ir jiems patinka, kai gamybai naudojami natūralios medienos – ąžuolo, beržo, uosio ar kiti – skydai, filinginės durelės bei apdailos detalės. Virtuvės baldai dažniausiai gaminami iš laminuotos medienos drožlių plokštės (LMDP), gali būti dengti natūraliais medienos lukštais („Alsotana“ siūlo didelį dekorų pasirinkimą), kurie gamybos eigoje lakuojami, dažomi ar kitaip apdailinami.

Populiarios MDF plokštės, kurios dažomos matiniais ar blizgiais dažais pagal pirkėjo pageidavimus. Tokios plokštės puikiai tiks, kuriant modernios virtuvės baldus. Virtuvės baldų gamybai plačiai naudojamos ir kitos medžiagos – dažytas stiklas, veidrodžiai, aliuminis, natūralios ir dirbtinės odos, įvairios dekoratyvinės detalės ir kt.

Stalviršius virtuvės baldams pirkėjai gali rinktis iš populiarios dirbtinio akmens masės „Montelli“ arba „Corian“, taip pat ir žemesnės kainos drožlių plokštes, dengtas aukšto slėgio laminatais. Kalbant apie furnitūrą, belieka pridurti, kad baldai dažniausiai komplektuojami su gerai žinomų gamintojų furnitūra – „Blum“ (Austrija), „Hettich“ (Vokietija), „Hafele“ (Vokietija).