VIRTUVĖS REMONTAS. Pagrindinės klaidos: nuo ko pradėti virtuvės remontą?

- 2013 05 31 15:34

virtuves-baldai

Virtuvės dizainas ar interjeras yra ypač svarbus, todėl virtuvės remontą reikia pradėti nuo gero virtuvės baldų projekto!

Tai padės išvengti tokių klaidų, kaip ne vietoje sumontuotos rozetės, ne ten išvesti vandentiekio vamzdžiai, priešingoje, nei garų surinkėjas kambario pusėje esanti ventiliacijos anga, arba kurioziškiausio atvejo: geriausiai matomoje vietoje – dujų skaitiklio… Žinoma, gerai pagalvojus, galima iš dalies susidoroti su tokiomis problemomis, bet neretai tai tik pusėtino lygio sprendimai – pasekmių šalinimas.

Turėdami didelę patirtį virtuvinių baldų gamyboje, norintiems įsirengti virtuvę patariame: prieš pradedant virtuvės apdailos arba remonto darbus, pagalvokite, kaip atrodys Jūsų Virtuvės baldai. Ką jūs norėsite matyti, techninį sprendimą ar jaukius virtuvės baldus?

Mes juk tam ir esame, kad klientai, užsakydami baldus, padarytų kuo mažiau klaidų. Be to, pastebime, kad dar viena ryški problema atsiranda tada, kai taupoma furnitūros sąskaita. Kokybiška furnitūra pasižymi tuo, kad yra ilgaamžė ir tarnauja daugelį metų. Kokybiška, tinkamai parinkta baldinė furnitūra, gali palengvinti Jūsų darbą virtuvėje, be to, padeda geriau išnaudoti erdves. Mes galime pasiūlyti labai daug sprendimų, turime didelį asortimentą medžiagų, didelį furnitūros pasirinkimą, taigi, visuomet patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamas medžiagas ir furnitūrą.