Pamoka kitoje aplinkoje

- 2015 10 22 18:26

Šių metų spalio 14 d. P59* ir P44* grupių I ir II kurso baldžių mokymo programos mokiniai lankėsi Alytaus baldų įmonėje UAB “Alsotana, kurioje vyko pamoka kitoje aplinkoje tema „Baldų detalių gamyba ir surinkimas“. Išvykos tikslas – supažindinti mokinius su modernia gamybos technologija ir įranga baldų įmonėje UAB „Alsotana“ ir sudominti mokinius, motyvuoti dirbti pagal pasirinktą profesiją.

 

Atvykus į įmonę direktoriaus pavaduotoja Kristina Kasparavičiūtė mokinius supažindino su projektavimo technika, ten dirbančiais specialistais, įvairiomis programomis, vėliau parodė ir papasakojo apie įmonėje naudojamas pažangias gamybos technologijas ir modernią medienos ir jos medžiagų apdirbimo įrangą, jų įrankius, paaiškino baldų gamybos organizavimo proceso principus. Vėliau mokiniams buvo pasiūlyta patiems pabandyti pasiruošti nesudėtingus baldų ruošinius. Mokiniai su darbuotojų pagalba laminavo PVC staklėmis korpusinių baldų detales, CNC staklėmis sugręžė skyles furnitūrai. Vėliau, pasiskirstę grupelėmis, iš pačių paruoštų ruošinių, surinko nesudėtingas lentynėles, kurios pagal pasirinktą kombinaciją, gali būti naudojamos kaip biuro ar namų interjerui.

 

Mūsų visų nuostabai įmonė šias lentynėles padovanojo mūsų mokiniams, kurios papuoš gamybos praktinio mokymo kabinetą. Mokiniams pamoka labai patiko, nes turėjo galimybę pritaikyti mokykloje įgytas teorines ir praktines žinias realioje darbo vietoje.

 

Norime taip pat pasidžiaugti ir padėkoti įmonės vadovams, kad jau ne pirmus metus noriai bendradarbiauja su mūsų profesinio rengimo centru, mielai pataria dėl specialistų profesinių kvalifikacinių kompetencijų, kurios gali padėti mūsų absolventams sėkmingai įsidarbinti.

Staipsnio šaltinis: http://www.aprc.lt/node/2830